טופס יצירת קשר


  מחיר / עלות כיתות להשכרה

  אנשים שוכרים שטחים כל הזמן ולרוב מדובר בשטחי מחייה. השכרה אמורה להעניק פתרון זמני לבעיה קיימת, ולרוב, כאמור, מדובר במחייה, אך לא רק. כיום, הרבה מאוד אנשים וגופים צריכים לבצע השכרת כיתות ואודיטוריומים לשלל סיבות. ראשית, יש הרבה אנשים שרוצים להעביר ידע לקהל או לקוחות ואין ברשותם חדר ישיבות או כיתה. שנית, יש הרבה מאוד עסקים שרוצים לערוך ישיבות או כנסים, אך חדר הישיבות שלהם, אם הוא קיים, הוא קטן ולא מספק. הרצאות וסדנאות נערכות היום בכל מקום בארץ, ובכל תחום שאפשר לחשוב עליו ולכן, זה נראה טריוויאלי שיהיו הרבה מקומות שיאפשרו השכרת כיתות וחדרים.

  כיתות להשכרה

  למרבה הצער, הרבה מאוד מהמקומות שמשכירים חללים לא עושים זאת על הצד הטוב ביותר. כלומר, החדרים לא מתוחזקים כמו שצריך, אין בהם את התנאים הבסיסיים להעברת שיעור או סמינר ואין בהם שום מתקנים משלימים כמו חנייה ומקום לקנות שתייה או אוכל. כדי לענות על הצורך הזה, הוקמה לאחרונה אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. האפליקציה מחוברת ללוח הזמנים של המכללה ויכולה להראות לאנשים פרטיים ולגופים מקצועיים מתי הם יכולים לשכור את אחת הכיתות בקמפוס התל אביבי של המכללה.

  מענה רחב

  מכללת אורין שפלטר יושבת במיקום מרכזי בתל אביב, הוא נגיש לתחבורה ציבורית ויש בו לא מעט חנייה, במיוחד בשעות הערב. כל החדרים מאובזרים מא’ ועד ת’, כולל מחשבים, מקרנים, לוחות, כסאות ושולחנות ברמה גבוהה. בכל חדר יש עמדת שתייה קרה וחמה, ובעתיד יוקם במקום גם קיוסק שיוכל למכור מזון ולהעניק לאורחים את כל מה שהם צריכים כדי להעביר שעות רבות במקום אחד. במקום יש הרבה כיתות להשכרה ובשלל גדלים, כך שהמענה הוא גדול ורחב.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 7 סניף חיפה

  כיתת לימוד 2-סניף חיפה

  כיתת לימוד 3-סניף חיפה

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מקום לכנס / לכנסים
  עסקי
  השכרת חדר
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.