טופס יצירת קשר


לימוד סדנה מקום

המטרה של כנסים וימי עיון היא להפגיש בין הרבה מאוד גורמים שרלוונטיים לעסקים שלהם, בין אם מדובר בלקוחות, קולגות או אנשי עסקים שונים. יש לאותם ימי עיון וסדנאות חשיבות גדולה, שכן הם מכנסים הרבה מאוד אנשים בעלי אותם תחומי עניין למקום אחד, בצורה מרוכזת ונכונה, ובכך יכולים לצאת עם מסקנות ועם הרבה מאוד ידע עם ערך רב. סדנאות יכולות להתמקד במכירות, בתוכן, בטכנולוגיה ולמעשה לכל תחום, אם כי חשוב לקבל את הפלטפורמה הנכונה כדי למקסם אותם. לא לכל חברה או אדם פרטי שרוצה להעביר סדנא יש חדר מספיק גדול ומאובזר, ולכן צריך לחפש אחד במקומות אחרים.

השכרת כיתות במודיעין

יש לא מעט מקומות שמשכירים חדרים גדולים לימי עיון, אך בהרבה מקרים החדרים הם לא מאובזרים, הלוגיסטיקה היא קשה ומתישה מדי ויש הרבה התעסקות שלא קשורה לתוכן עצמו, שזה הדבר הנורא מכל עבור אנשי התוכן. כאשר מחפשים אחר האפשרות לקיים לימוד סדנה מקום הוא קריטי וחייב להתאים לצרכים. לאחרונה, החלה מכללת אורין שפלטר להשכיר חדרי לימוד, כיתות ואודיטוריומים ללקוחות פרטיים ועסקיים באמצעות אפליקציה ייעודית בשיתוף OSCLASS. האפליקציה היא נוחה מאוד לשימוש ונותנת לוח זמנים מלא לחדרים של המכללה בקמפוס שלה בתל אביב. הקמפוס הוא מאוד נוח להגעה, הן בתחבורה ציבורית והן למגיעים עם רכב.

מתוחזק עד הסוף

לאורין שפלטר יש הרבה מאוד יתרונות, אם כי היתרון הכי גדול הוא האבזור המלא של החדרים. בכל חדר יש ריהוט ברמה גבוהה, עיצוב מודרני וכן עזרים כמו מקרנים, לוחות מחיקים ואפילו מחשבים בחלק מהחדרים. המחשבים חיוניים בחלק מהסדנאות, ניתן להשכיר כיתת מחשבים להשכרה או חדרי ישיבות להשכרה למטרה זו, לבטח אם מדובר בנושאים טכנולוגיים ואון ליין. בכל חדר יש עמדת שתייה קרה וחמה, וזה מראה על תחזוקה שוטפת וניקיון של המקום, מה שחסר בהרבה מאוד מקומות שמתיימרים להיות איכותיים ומתוחזקים.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 1-סניף חיפה

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים