טופס יצירת קשר


  כיתות מחשבים ריהוט

  יש הרבה מאוד גורמים, פרטיים ועסקיים כאחד, אשר רוצים לשכור כיתות כיום, על מנת להעביר ידע או לקיים מפגש כדי לקדם רעיון כלשהו. עצם המפגש הוא קריטי, ולכן חשוב שיהיה מקום איכותי, אשר נותן את כל התנאים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר. מרבית המקומות אשר משכירים חללים עושים זאת בצורה מינימלית ולא מכבדת, אם כי כעת הגיע הפתרון האיכותי. עקב הצורך הזה, חברת OSCLASS הקימה אפליקציה ייעודית בשיתוף פעולה עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. המכללה היא המובילה בארץ בתחום הכלכלה, ויש לה שני קמפוסים – בתל אביב ובחיפה. הקמפוס בתל אביב מלא בכיתות ואודיטוריומים מכל הסוגים, אשר זמינים לקהל הרחב.

  ריהוט כיתות מחשבים | השכרת כיתות לימוד

  כל הכיתות של אורין שפלטר נקיות, מתוחזקות ומאובזרות לחלוטין, והן יכולות לתת מענה לכל סוג של מפגש – החל מאדם פרטי שרוצה להעביר סדנה קטנה, ועד לגורמים עסקיים שרוצים לקיים כנס של כמה עשרות אנשים. הנושא של ריהוט כיתות מחשבים הוא חשוב מאוד, שכן בכל חדר יש כיסאות, שולחנות, לוחות מחיקים, מקרן ואפילו מחשבים בחלק מהכיתות, למקרה שיש צורך בשיעור מעשי און ליין אשר דורש מענה טכנולוגי.

  להחמיא לטכנולוגיה

  ריהוט כיתות מחשבים חייב להחמיא לאמצעים הטכנולוגיים ולשים דגש על טכנולוגיה. חשוב לרהט בצורה מודרנית ונכונה, ולתת את התנאים האידיאליים לכל המכשור לעבוד, אם זה מבחינת גישה לחשמל ונתיב צילום נוח למצלמות. הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב נותן ללקוח את כל מה שצריך, כולל ריהוט מתאים, נגישות לתחבורה ציבורית, חנייה לבאים ברכבים פרטיים ואפילו עמדת שתייה קרה וחמה. בנוסף, בעתיד אף יוקם במקום קיוסק אשר ימכור אוכל טרי וישלים את כל מה שהאורחים צריכים על מנת לעבור יום שלם של הרצאה, כנס או ישיבה חשובה. אם אתם מתעניינים בהשכרת כיתת מחשבים או מקום לכנס בתל אביב, צרו איתנו קשר לקבלת מידע.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 5-סניף חיפה

  כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 2-סניף חיפה

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  השכרת חדר
  מקום לכנס / לכנסים
  קטן / קטנים
  מרחבי למידה
  השכרת חדר ישיבות
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.