בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים
חלל / חללי עבודה לאמנים

האהבה לאמנות קיימת בצורה זו או אחרת אצל כל אחד מאיתנו. מדובר גם במוזיקה, גם בציור ועוד בהרבה מאוד תחביבים, שחלק מהאנשים הופכים למקצוע. יש הרבה אנשים שהם קצת יותר מחובבנים ורוצים לקחת את הצעד הבא קדימה ומחפשים אחר המקום האידיאלי לשפר את האמנות שלהם. אנשים רבים חולמים לעסוק באמנות בצורה כזו או אחרת, וכדי לעשות זאת, צריך את הפלטפורמה הנכונה לעבוד בה. אמנות יכולה ללכת להרבה מאוד כיוונים, כולל נגינה על כלים, שירה, ציור, פיסול ואפילו עיצוב דיגיטלי, שכן מדובר בעולם מאוד טכנולוגי בו אנו חיים.

את כל התחומים הללו אפשר ללמוד רק אם התנאים לכך אופטימליים, ולכן יש הרבה אמנים שמחפשים אחר חללי עבודה שיתנו להם את התנאים שהם צרכים. חלל עבודה לאמנים מציע מענה כולל לאנשים שרוצים ללמוד ולהתמקצע באמנות שלהם. הם מקבלים את המענה מבחינת מקום, מבחינת טכנולוגיה ומבחינת שירותים כלליים ובסיסיים. הם יכולים גם לשכור את החללים ביחד עם אמנים נוספים, ואז להחליף איתם מידע וללמוד מהם, כך שהיתרונות הם רבים. כאשר בוחנים היכן לשכור את החלל, רואים שיש הרבה מאוד מקומות בהם אפשר לעשות זאת, ורובם נמצאים במרכז הארץ. עם זאת, הרבה אנשים מחפשים את האלטרנטיבות, כאשר הבולטת שבהן היא זו שמוצעת על ידי מכללת אורין שפלטר.

מתוחזק ומאובזר

מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל בתחום הכלכלה והפיננסים, והיא מציעה את הכיתות וחדרי הלימוד שלה להשכרה, הן בקמפוס התל אביבי והן בקמפוס החיפאי שלה. האמנים מקבלים חדרים מתוחזקים ומאובזרים, ולמעשה, הם נותנים את הפלטפורמה האידיאלית להתפתחות. כדי להשלים את השירות, באורין שפלטר מספקים אפליקציה ייעודית בשיתוף OSCLASS, אשר הופכת את עניין ההשכרה לנוח יותר.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©