בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים
חללים למטרה עסקית / פרטית מקום לפגישת מחזור

הרשתות החברתיות החזירו את הטרנד של פגישות מחזור למיינסטרים. אנשים מצליחים להתחבר לחברים איתם למדו בבתי הספר היסודיים והתיכונים ומתארגנים על מפגשים שכוללים את הכיתה או השכבה. האתגר הגדול מבחינת המארגנים הוא למצוא את המקום האידיאלי לקיום המפגש. כזה שיכלול קצת מקום, אזור בו יוגש כיבוד, וגם אלמנטים טכנולוגיים בסיסיים לרישום שמות או להצגה של מצגת או נאום. במכללת אורין שפלטר מספקים מקום לפגישת מחזור בדמות חדרים להשכרה בקמפוס התל אביבי שלהם. הקמפוס מאובזר ומתוחזק ואף כולל את האפשרות להזמין את החדרים דרך הסלולר, מבלי להרים את הטלפון. כך אפשר לארגן את הערב בצורה מושלמת, עם כל מה שמסביב, מבלי לדאוג לבסיס – חדר איכותי.

עם סיום התיכון אנשים לרוב נפרדים ולא מתראים יותר. נדיר מאוד שאנשים מצליחים לשמור על חברים מהצבא, ועם זאת, יש לרוב הזדמנות אחת או שתיים כדי לראות את החברים מהתקופה הקסומה הזו, וזה באמצעות פגישות מחזור. פגישות מחזור הן פגישות שמפגישות בין אנשים באותה שכבה בתיכון, בבית הספר היסודי, ובחטיבה, ומאפשרות להבין לאן כל אחד פנה בחיים. בחלק מהמקרים, הפגישות הן די תכופות ונערכות אחת לכמה שנים. במקרים אחרים, הן נדירות ומתרחשות רק לאחר כמה עשורים. בכל מקרה, הריגוש הוא גדול והצורך במקום שיכול לארח את האירוע הוא גדול.

קבוצות למידה | למידה פרטנית

האירועים הללו לרוב נערכים באולמות אירועים או באודיטוריומים גדולים. השאלה היא איפה מוצאים מקום לפגישת מחזור אשר יוכל לתת לאורחים את כל מה שהם צריכים. ברוב המקרים, האירועים הללו כוללים אוכל, כך שצריך מקום לכך. בחלק אחר, ישנן מצגות ונאומים ולשם כך צריך חדר שהוא מתאים יותר לכנסים. לכן, בחיפוש אחר כזה חדר, חשוב להכיר את החדרים של אורין שפלטר. המכללה המקצועית של אורין שפלטר היא המובילה בתחום הכלכלה בישראל, והיא מאפשר להשכיר את חדרי הלימודים שלה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. באורין שפלטר תמצאו חללים להשכרה ברמה גבוהה למטרות מגוונות.

תהליך נעים

באורין שפלטר מעניקים משהו שאין במקומות אחרים. זה מתחיל עם שימוש באפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS אשר מאפשרת להזמין חדרים בצורה מקוונת. השירות של אורין שפלטר ממשיך עם כיתות מאובזרות ונוחות, אשר נמצאות בקמפוס התל אביבי של המכללה בתל אביב. כל המגיעים לאירוע של פגישת המחזור יגלו כי המקום נוח ונגיש מאוד מבחינת תחבורה ציבורית וחנייה. פגישת המחזור אמורה להיות קלילה ונעימה לכולם, וזה מתאפשר כאשר הפלטפורמה מתאימה וכאשר ניתן לבצע את כל הפעילויות המתוכננות בצורה אידיאלית. באורין שפלטר מעניקים את התנאים לכך.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©