בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים
חללים למטרה עסקית מקום לאירוע חברה

אירועים עסקיים הופכים פופולאריים יותר ויותר כי יש להם ערך מוסף גדול. אנשים אוהבים לצאת מהשגרה, להעניק לעובדים וללקוחות שלהם פעילות מיוחדת ומשיגים מטרות שהן גם חברתיות וגם עסקיות. המטרה היא למצוא את המקום הנכון לקיום הפעילות, על מנת שיהיה מקום לכולם, וכדי לקבל שירות נכון מבחינה טכנולוגית ובסיסית. בחיפוש אחר מקום לאירוע חברה ניתן לראות כי מכללת אורין שפלטר מעניקה פתרון מצוין. בקמפוס התל אביבי של החברה, שנמצא ברחוב יגאל אלון, משכירים חדרים בכל מיני גדלים, אשר מגיעים עם אבזור מלא וכן הם נקיים וכוללים את כל השירותים הבסיסיים שאירוע חברה צריך. את ההזמנה אגב, ניתן לעשות דרך הסלולר, באמצעות אפליקציית OSCLASS.

מקום העבודה יכול להיות מקום שוחק וסיזיפי מאוד. לרוב, אנשים מבלים במקום העבודה שלהם לפחות 7 או 8 שעות ביום. לכן, כדי לשמור על העובדים הטובים ולהעניק לכלל העובדים סוג של מפלט ויציאה מהשגרה, חברות רבות עורכות אירועי חברה מכל מיני סוגים. הפקת אירועי חברה קפצה מדרגה בשנים האחרונות וכיום אנו רואים אירועים מפוצצים ומרשימים מאוד, שיכולים ללכת לכמה וכמה כיוונים. אירועי חברות יכולים להתמקד באירוע נקודתי של הופעה עם אמן, מסיבה, או ארוחה במסעדה, אך יש חברות שאוהבות לצאת מהבנאליות ולקיים אירועים מעט שונים, כמו תחרויות בשטח בסגנון מצא את המטמון או המירוץ למיליון, או פעילות בסגנון חדרי בריחה.

מקום לכנסים במרכז

יש הבדל בין אירועי חברות גדולים לאירועי חברות שהן קטנות יותר. לאירועים של כמה עשרות אנשים צריך להתכונן עם מקום ייעודי. צריך לבחור את הלוקיישן הנכון ולנסות שלכולם יהיה נוח. חברות רבות מחפשות אולמות כנסים כדי לקיים את האירועים הללו, וזאת על מנת לקיים אירוע שהוא יותר טקסי. במקרים הללו צריכים אודיטוריום גדול או חדר כנסים ייעודי. אירועי חברה צריכים להשאיר לעובדים טעם טוב, הם צריכים לפגוע למטרה, לא להעיק מבחינת השעות והפעילות, ולהיות בעיקר טעימים ועם פעילות קצרה ומדויקת. בנוסף, המיקום חייב להיות אידיאלי ונוח, בדיוק כמו שמציעים במכללת אורין שפלטר. אם אתם מחפשים מקום ליום גיבוש או מקום ליום עיון ולמידה, תשמחו לדעת שאנו יכולים להתאים לכם חלל המתאים למפגש העסקי שאתם רוצים לערוך.

דואגים למה שמסביב

במכללת אורין שפלטר החלו לאחרונה להשכיר את חדרי הלימוד שלהם לכל דורש, וזה אומר גם את חדרי האודיטוריומים הגדולים שלהם, למטרת אירועי חברות. כאשר מחפשים מקום לאירוע חברה חשוב מאוד גם לדאוג לכל מה שצריך מסביב, כדי שהעובדים יוכלו לקבל חוויה שהיא שלמה. באורין שפלטר דואגים להכל ואפילו החלו לעבוד עם חברת OSCLASS שמפעילה אפליקציה ייעודית שעוזרת לסגור את החדרים.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©