טופס יצירת קשר


  חדר מחשבים

  השיפור הטכנולוגי מקיף אותנו במגוון עצום של תחומים, והסטודנטים ימצאו אותו יעיל במיוחד בתחום האקדמי. כיום יש לאנשים אפשרות ללמוד בצורה טובה וממצה יותר שכן יש להם את האמצעים לכתוב מהר יותר, לשמור ולאחסן חומר וכמובן לדעת יותר בגלל אוטוסטרדת המידע. כיום מרבית האנשים לומדים בצורה טכנולוגית יותר – פחות עם מחברות ועטים, ויותר עם מחשבים, מצלמות וכלי אודיו. למעשה, בהרבה מאוד מקומות יש כיתות ממוחשבות שמטרתן לתת לסטודנטים את הפלטפורמה הנכונה ללמידה מתקדמת וכיום יש יותר ביקוש למרחבי למידה לסטודנטים מתקדמים. כולנו מכירים את הקונספט של חדר מחשבים עוד מבית הספר היסודי, אך מה שהיה בעבר חריג, הוא כיום סטנדרטי ומתבקש.

  מקום לכנסים במרכז

  בחדרי המחשבים מקבלים שדרוגים ועזרים טכנולוגיים, שכן בנוסף למחשבים, כל הכיתה מרושתת, באופן טבעי, לרשת האינטרנט ובנוסף, יש מצלמות ומיקרופונים כדי להקליט את השיעור ולהשתמש בתוכן שלו בשלב מאוחר יותר בשנית. הקלטת שיעורים נהפכה לחלק בלתי נפרד מהלמידה היום מכיוון שבחלק מהמקרים היא מחליפה לעומת העבר את התיעוד הידני במחברות וקלסרים. כיתות מחשבים עוזרות לכל אחד לקבל יותר מהשיעור בו הוא נמצא ולמעשה למקסם את השיעור עד כמה שאפשר. חדר מחשבים עוזר להרבה סוגים של אנשים, כמו אנשים שהחמיצו את השיעור, אנשים עם הפרעות קשב וריכוז וגם לאנשים שהתקשו לתפוס את החומר בפעם הראשונה.

  עושה את ההבדל

  למרבה הצער, מרבית הכיתות שאותן ניתן להשכיר כיום לגורמים חיצוניים הם עדיין לא כיתות מחשבים מאובזרות. מקום אחד שכן מעניק את האפשרות הזוה היא מכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחום הכלכלה. במכללה החליטו לאחרונה להתחיל ולהשכיר את הכיתות לגורמים עסקיים ופרטיים כאחד, וכמובן, לעשות זאת בצורה מתקדמת וייחודית בהתאם לקדמה שהיא מקדמת. במכללה פיתחו אפליקציה ייחודית בשיתוף עם חברת OSCLASS, שמטרתה להראות ללקוחות את הלו”ז של הכיתות, מה גודלן ומה הן כוללות ובתוך כך, להוריד משמעותית את ההתעסקות הלוגיסטית המעיקה והמיותרת.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 4-סניף חיפה

  כיתת לימוד 104-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  חדר / חדרי סדנאות
  לימוד למבוגרים
  השכרת כיתות
  במודיעין
  השכרת אולם
  להרצאה מחיר
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתה חכמה
  השכרת כיתות לימוד
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.