טופס יצירת קשר


  חדרי ישיבות להשכרה

  כל אחד שעובד בעבודה משרדית מכיר את הקונספט של ישיבות. מספר אנשי מקצוע נפגשים על מנת לדון על דברים, לסגור על מחירים ולדבר על שיתופי פעולה אפשריים. הישיבות הן הכרחיות על מנת שיהיה ניתן לתפעל את העבודה כמו שצריך, ולהפגיש בין כל הגורמים הרלוונטיים, שלרוב מדברים דרך הטלפון או המחשב. בסופו של דבר, אין כמו דיבור ומפגש פרונטלי, שגם בכל האמצעים הטכנולוגיים קשה לעיתים להבין אחד את השני. ברוב המשרדים יש חדרי ישיבות עליהם שמים דגש רב. בגלל שידוע שאנשים באים להתארח בחדר הישיבות, הם די מאובזרים ומתוחזקים, אך בחלק מהמקרים, הם פשוט אינם מספיקים.

  חדרי ישיבות להשכרה

   

  חדרי ישיבות לרוב מוגבלים למספר בודד של אנשים, ולעיתים יש צורך לפנות לפתרון חיצוני על מנת למצוא חדר ישיבות מתאים. חיפוש של חדרי ישיבות להשכרה יראה שהמצב, לבטח בתל אביב, הוא אינו מזהיר. יש מספר מקומות שנותנים את השירות, אך לרוב מדובר על חדרים ישנים, לא מאובזרים ולא מתוחזקים. לאור המצב בשוק, והרצון למלא צורך קיים, החלה מכללת אורין שפלטר המקצועית להשכיר את החדרים, הכיתות מחשבים והאודיטוריומים שלה לכל דורש – מלקוחות פרטיים ועד גורמים עסקיים. המכללה לא עושה זאת כדרך אגב, וכדי למקסם את העניין, החלה לעבוד עם חברת OSCLASS, שבנתה אפליקציה ייעודית מרשימה שתשלים את המענה ללקוח.

  מתאים בצורה מושלמת

  הכיתות של אורין שפלטר מתאימות באופן מושלם לישיבות. יש בהן כסאות ושולחנות ברמה גבוהה, לוחות מחיקים ומקרנים למקרה בו רוצים להציג מצגת, דבר שקורה לא מעט בישיבות. בחלק מהחדרים יש אפילו מחשב בכל עמדה. החדרים מתוחזקים ברמה יום יומית ובאורין שפלטר נותנים מענה נרחב שכולל גם עמדת שתייה חמה וקרה בכל עמדה. בעזרת האפליקציה, הלוגיסטיקה הופכת פשוטה יותר, והפתרון הוא פשוט מושלם.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 7 סניף חיפה

  כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

  כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

  כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  השכרת חדר ישיבות
  חכם
  השכרת כיתות לימוד
  תל אביב
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.