טופס יצירת קשר


חדרי הרצאות במרכז

העשרת הידע זה דבר מאוד חיובי, ואנשים אוהבים לקבל מידע שהוא רלוונטי וכזה שיעזור להם בחיים, בכל מיני צורות. זה יכול להיות ידע פרקטי שיכניס רווח מסוג מסוים, ומנגד, גם ידע כללי שיעזור בשיחות מול חברים ובהשכלה כללית. יש הרבה מאוד סוגים של הרצאות כעת, והנושא קפץ מדרגה בגלל הרשתות החברתיות. כיום, הרבה מאוד אנשים פרטיים יכולים לעורר עניין באמצעות המדיה החברתית, עד כדי כך שיש להם מספיק חומר להרצאות עצמאיות. הבעיה היא להשיג את המקום המתאים כדי לערוך את ההרצאות הללו. הבעיה מתחלקת לשניים – זמינות ואיכות של המקום.

חדרי הרצאות

 

אנשים אשר מחפשים אחר חדרי הרצאות נתקלים בהרבה מאוד מקרים בחוסר זמינות של מקומות איכותיים או בחדרים שלא מתוחזקים כראוי. חלק מהרצאה טובה זה הפלטפורמה בה היא נעשית, כשהתוכן הוא רק חלק מהעניין. על מנת לתת לאורחים חוויה לימודית מעניינת, צריך לדאוג לכל המכלול, וזה מה שהחלו לעשות לאחרונה מכללת אורין שפלטר וחברת OSCLASS. השתיים החלו לעבוד יחדיו על אפליקציה של השכרת חדרי הרצאות לאנשים פרטיים ולגופים עסקיים כאחד. במכללה הבינו את הפוטנציאל והחלו להשכיר לאחרונה את החדרים המאובזרים והמתוחזקים שבקמפוס התל אביבי שלה. OSCLASS משלימה את המענה עם אפליקציה ייעודית שעוזרת להימנע מכל הבירוקרטיה המיותרת.

כולל כל מה שצריך

לקמפוס של אורין שפלטר יש מגוון עצום של יתרונות. ראשית, החדרים כאמור מתוחזקים בצורה יום יומית ובנוסף, הם מאובזרים בכל מה שמרצה צריך. החדרים כוללים לוח מחיק, מקרן, כסאות ושולחנות ברמה גבוהה, וישנם אפילו כיתות עם מחשבים למקרה שיש צורך בכך. בנוסף, יש חדרים בכמה גדלים, כדי שיוכלו להתאים לכמה סוגים של הרצאות ובכל חדר יש גם עמדת שתייה חמה וקרה, דבר שהוא אינו מובן מאליו.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מקום לכנס / לכנסים
עסקי
השכרת חדר
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.