טופס יצירת קשר


וובינר להשכרה

בעלי עסקים רבים מבינים כיום שהאינטראקציה עם קהל הלקוחות והעוקבים ברשתות החברתיות הוא קריטי. אנשים מחפשים אחר עסקים שידעו לתת מענה, שישימו את עצמם בפרונט ושידעו להעניק שירות מהיר ואיכותי. כמעט לכל עסק כיום יש דף עסקי בפייסבוק, באינסטגרם וחלקם אפילו גם בטוויטר, אך גם בפורמטים הללו, הקונספט הוא די חד כיווני, אלא אם כן בעל העסק בוחר אחרת. מרבית העסקים עונים להודעות בצורה קונקרטית ואפילו מתחמקת, ומנסים להסתיר את ביקורות רעות. אחת הדרכים לתת מענה ישיר ואמיתי ללקוחות היא באמצעות וובינר.

וובינר להשכרה

 

וובינר הוא למעשה הרצאה פרונטלית ומצולמת של איש מקצוע, אשר נעשה בלייב ולמעשה נותן לאנשים את האפשרות להגיב ולשאול שאלות. כדי להשיג את המטרה, וובינר חייב להיעשות בצורה נכונה ולא כ”על הדרך”. יש לחפש את המקום האידיאלי כדי לצלם בו, להשתמש בציוד הנכון ולהתכונן עוד מבעוד מועד על התוכן ועל תשובות אפשריות ללקוחות. בהרבה מקרים, אנשים מצלמים וובינרים במשרד או בחדר הישיבות, אך הדבר הנכון לעשות הוא לחפש מקום עם תנאים אידיאליים, וכזה אפשר למצוא במכללת אורין שפלטר. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המקצועית המובילה בארץ בתחום הכלכלה, ויש לה שני קמפוסים – בתל אביב ובחיפה. לאחרונה, הוחלט במכללה להשכיר את הכיתות בקמפוס התל אביבי ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

המעטפת המושלמת

היתרון הגדול בכיתות של אורין שפלטר הוא בנוחות. כל הכיתות מתוחזקות בצורה יום יומית והם כוללים את כל הציוד המתאים לוובינר, כולל מצלמות ומחשבים. המכללה אף הגדילה והחלה בשיתוף פעולה עם חברת OSCLASS, שהקימה אפליקציה ייעודית שנותנת מידע על הכיתות ועל הזמינות שלהם. באורין שפלטר אפשר לקבל וובינר בהשכרה ברמה גבוהה, ולהצליח להעניק ללקוחות ולקולגות ערך מוסף עם תוכן איכותי ומעטפת מושלמת.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

כיתת לימוד 6-סניף חיפה

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת לימוד 104-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חדר / חדרי סדנאות
לימוד למבוגרים
השכרת כיתות
במודיעין
השכרת אולם
להרצאה מחיר
השכרת כיתות מחשבים
כיתה חכמה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.