טופס יצירת קשר


  השכרת משרד / משרדים לפי שעה

  האופן שבו אנשים עובדים כיום השתנה פלאים. אם בעבר אנשים היו באים למשרד לכמה שעות והולכים הביתה, כיום אפשר לעבוד מהבית, מבתי קפה, בערבים, בסופי שבוע ומה לא. אנשים רבים גם עובדים מהשטח והאפשרויות הן בלתי נגמרות. עם זאת, גם לאנשים שאין להם משרד מוסדר, יש לעיתים צורך באחד כזה. לעיתים אנשים נוסעים רחוק, צריכים כמה שעות של שקט, מחכים למשהו או רוצים לארח קולגה או לקוח ולכן, חייבים משרד, גם אם זה לכמה שעות. הרעיון של השכרת משרד לפי שעה היה מופרך עד לא מזמן, אך כעת, יש פתרונות מוכרים בכל רחבי הארץ.

  האפשרויות לקבלת משרדים בהשכרה הן לא תמיד איכותיות, שכן יש מוסדות שלא מתחזקים או מאבזרים את החדרים שלהם. רוב המוסדות שמשכירים חדרים לא משקיעים במתקנים שלהם ומספקים מוצר שמוזיל את התוכן שלשמו הוא הושכר. בתוך כך, יש מקומות מושקעים בהם אפשר לשכור חדרים מאובזרים לחלוטין, כמו במכללת אורין שפלטר. הקמפוס של מכללת אורין שפלטר בתל אביב הוא נגיש מאוד לתחבורה ציבורית, ובמקביל, יש בו חנייה, כך שהוא יכול להתאים להרבה מאוד אנשים שמגיעים ברכב פרטי. גם הקמפוס בחיפה הוא מאוד נוח.

  להקל על התהליך

  המגוון הגדול של החדרים של אורין יכול לתת מענה לכל מיני סוגים של עסקים. המשרדים של אורין שפלטר הם האיכותיים ביותר שיש כיום בתל אביב בפרט ובארץ בכלל. כדי לשדרג את השירות הקימה המכללה את אפליקציית OSCLASS, שמקלה את תהליך השכרת המשרדים והלוגיסטיקה סביבה. באמצעות האפליקציה של OSCLASS, ניתן לקבל לו”ז מדויק של המשרדים, מידע על כל משרד וגם מה הוא כולל. את ההזמנה אפשר לבצע בלחיצת כפתור ומיד לאחר מכן להגיע למשרד נקי ומאובזר.

   

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 1-סניף חיפה

  כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

  כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  השכרת חדר ישיבות
  חכם
  השכרת כיתות לימוד
  תל אביב
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.