טופס יצירת קשר


השכרת כיתות מחשבים ליום

ההתקדמות הדיגיטלית בשנים האחרונות היא עצומה, ונראה שכל מה שאנו עושים כיום קשור למחשבים או למחשוב. הרבה מאוד תלוי בהצלחה בתחומים כמו תכנות או פרסום ברשתות חברתיות ולטכנולוגיה יש תפקיד מרכזי בכך. הרבה מאוד מהתוכן הנלמד כיום הוא טכנולוגי והצורך במחשבים הוא גדול בכל מוסד אקדמי, אך הצורך הזה לא תמיד מקבל מענה. בתוך כך, יש הרבה אנשים שרוצים להעביר סדנאות והרצאות בנושא, אך נתקלים בתקלה לפיה אין הרבה כיתות מאובזרות עם מחשבים אשר יכולים לענות את הצורך. עם זאת, כיום יש מענה איכותי מכיוונה של חברת OSCLASS, שמעניקה את האפשרות לבצע השכרת מחשבים ליום אחד בתוך כיתה במגוון רחב של מקומות.

השכרת מחשבים ליום

יש הרבה מאוד אנשים שצריכים לשכור כיתות מאובזרות, שכן יש ביקוש להרצאות בנושאים של שיווק במדיה חברתית, מסחר און ליין, ייעוץ שוק השקעות והרבה מאוד נושאים שמצריכים מאנשים להיות מול מחשב ולבצע לימוד שהוא מעשי. המחשבים מאפשרים למשתתפים לתרגל תוך כדי השיעור ובכך ללמוד בצורה שהיא טובה יותר. האפליקציה הייעודית של חברת OSCLASS עובדת בשיתוף פעולה עם מכללת אורין שפלטר במטרה להעניק לגופים שונים ואנשים פרטיים לשכור את הכיתות והאודיטוריומים של המכללה בצורה נוחה. הכיתות הן מגוונות ומכילות בין 30 ל-70 אנשים בו זמנית.

כל מה שצריך

הכיתות של אורין שפלטר הן מאובזרות לחלוטין עם מחשבים, מקרן, לוח, מזגן ומאפשרות לאנשים להתמקד בתוכן ולא במה שמסביב. בנוסף, בכיתות יש עמדות שתייה קרה וחמה, ובעתיד גם מתוכנן קיוסק אשר ישלים את המענה ללקוח. הקמפוס של אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחום הכלכלה, הוא מאוד נגיש, גם מבחינת המגיעים בתחבורה ציבורי וגם למגיעים עם רכב פרטי. בעזרת האפליקציה הייעודית, גם הנושא הלוגיסטי המעיק מקבל מענה יעיל ונכון

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
צחוק
קבוצות למידה
קטנות
כיתות מחשבים
להשכרה
מקום לכנס / לכנסים
בתל אביב
חדר / חדרי סדנאות
ליום
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.