טופס יצירת קשר


השכרת חדר / כיתות מחשבים

אנשים העובדים בתוך משרדים מבלים את מרבית יומם מול מחשב או בישיבות הנועדות לקדם את העניינים של העבודה. הישיבה מול מחשב היא כמובן נפוצה יותר, ואותה עושים גם אנשים שעובדים מהבית ואפילו מהשטח. המחשבים השתלטו לחלוטין על חיינו ואנו תלויים בהם כדי לבצע את העבודה שלנו, בין אם מדובר על תכנון לו”ז, תוכן, עיצוב ומה לא. כדי לשפר את השימוש במחשב או לקיים סדנאות והרצאות איכותיות, צריך כמובן חדרי מחשבים  שיוכלו לאפשר לכל אחד מהמשתתפים להתנסות און ליין בתוכן. ברוב המקרים, הצורך הזה פשוט לא מקבל מענה, שכן מרבית החדרים שניתן להשכיר לא מאובזרים במידה מספקת.

השכרת חדר מחשבים / כיתת מחשבים מחיר

יש הרבה מאוד אנשים פרטיים ואף חברות אשר מחפשים אחר השכרת חדר מחשבים או השכרת חדר ישיבות לביצוע סדנה, כנה או הרצאה, כדי לתת לעובדים ערך מוסף שיוכל לעזור להם בעבודה. הפתרון הגיעה מכיוונה של חברת OSCLASS אשר הקימה לאחרונה אפליקציה ייעודית בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר, דרכה אפשר לבצע השכרת חדרי ישיבות ואודיטוריומים עם מחשבים בלחיצת כפתור. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש, ידידותית ונותנת את האפשרות לשכור חדרים איכותיים, מרשימים, מאובזרים וכאלו שכוללים מחשבים ברמה גבוהה.

המובילה בתחומה

חשוב לציין כי הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב הוא נגיש לבאים עם תחבורה ציבורית ושופעי חנייה לבאים עם רכבים פרטיים. לאורין שפלטר, שמובילה בארץ את התחום של תואר מקצועי בתחום הכלכלה, יש חדרי ישיבות, כיתות ואודיטוריומים שיכולים לאכלס 30 עד 70 אנשים, והם כוללים חדרים מאובזרים במחשבים וציוד טכנולוגי משלים, לצד מקרנים, לוחות מחיקים וכמובן כסאות ושולחנות נוחים. הפתרון שמציעות OSCLASS ואורין שפלטר הוא אידיאלי עבור הרבה מאוד גורמים שצריכים להעביר הרצאה או סדנה דיגיטלית, וצריכים מענה פיזי לכך.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
השכרת כיתות לימוד
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.