בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

השכרת חדר ישיבות

ההתכנסות בחדרי ישיבות היא קריטית לכל אחד שנמצא בתוך ארגון. החשיבות היא עצומה כי בדרך כלל, הדרך לסגור ולקדם דברים עוברת בתוך פגישות פנים מול פנים עם הגורמים הרלוונטיים. עם זאת, לא לכל עסק כיום יש את האפשרות או הצורך לרכוש או לקנות משרד גדול עם חדר ישיבות, והפתרון נמצא בהשכרה של חדר כזה. השכרת חדרי ישיבות היא אפשרית בכל מקום בארץ, אם כי את המענה הטובה ביותר מעניקה מכללת אורין שפלטר. המכללה משכירה חדרים בכל הגדלים והסוגים באמצעות אפליקציה בשם OSCLASS, אשר כוללים את כל הטכנולוגיה העכשווית ועונה על כל הצרכים של הישיבה הממוצעת בעסקים.

כל מי שעובד במשרד מבין את הצורך בישיבות מקצועיות עם גורמים נוספים. היכולת לשבת עם אנשים מאותו עולם תוכן ולקדם דברים היא חשובה, ולכן, ישיבות צריכות להיערך על בסיס קבוע. לא לכל משרד יש את היכולת לייצר חדר ישיבות, ולכן, יש צורך לצאת למיקור חוץ. כאשר מחפשים אחר השכרת חדרי ישיבות יש רק מקום אחד בתל אביב שנותן את הפלטפורמה המושלמת. מכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המובילה בישראל בתחום הכלכלה, משכירה את חדרי הלימוד שלה בקמפוס ביגאל אלון, ומספקת חדרים נקיים, מתוחזקים, עם שירותים בסיסיים ומתקדמים, ואף כאלו שכוללים את כל הטכנולוגיה הרלוונטית שהופכת את הישיבה לפרודוקטיבית.

עבודה במשרד מול כמה גורמים היא מורכבת. כל אחד עושה את העבודה שלו, אך בסופו של דבר, כולם נמצאים באותה קבוצה ומושכים לאותו כיוון. כדי לקיים את האינטגרציה הנכונה, חשוב לקיים ישיבות ולהגיע למסקרנות הנכונות למען קידום הפעולות. לא בכל משרד קיים חדר ישיבות ובהרבה מקרים יש מיקור חוץ, שכן יש הרבה גורמים ומוסדות אשר משכירים חדרי ישיבות לכל דורש – גורמים עסקיים ופרטיים כאחד.

סדנאות חדר מחירים | השכרת כיתות לימוד מחיר

יש הרבה מאוד מקומות שמבצעים את ההשכרה, אך רק מקום אחד עושה זאת בצורה טובה, עם חדרים מתוחזקים, מאובזרים, וכזה שמוריד את ההתעסקות הלוגיסטית לאפס. המקום הזה הוא מכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בארץ בנושא הכלכלה. למכללה יש שני קמפוסים, אך בקמפוס התל אביבי שלה יש מספר חדרים להשכרה, במספר גדלים, בהם אפשר למצוא את כל מה שצריך, כולל הטכנולוגיה המתאימה מבחינת מחשוב, ציוד הקלטה ומקום. החדרים של אורין הם מאובזרים גם בריהוט חדיש ומודרני, וכמובן גם מבחינת שירותים שונים, שכן יש עמדות שתייה קרה וחמה, ובמקום אף יוקם קיוסק בעתיד. אחת הבעיות הגדולות בנושא של השכרת חדרים היא זו של סרבול הלוגיסטיקה והתאמת הציפיות, ועל הבעיה הזו יש לאורין שפלטר פתרון טכנולוגי מצוין.

סקירה וזמינות

באורין שפלטר הקימו לאחרונה אפליקציה ייעודית עם חברת OSCLASS, אשר מעניקה את האפשרות לסקור את החדרים, לראות את הזמינות והגודל שלהם, ומה נמצא בהם ורק לאחר מכן לבצע אתה ההזמנה – עם מינימום התעסקות עם גורמים אנושיים. בעזרת האפליקצייה תוכלו למצוא פתרונות השכרת חדרי ישיבות בקלות, הרבה יותר קל לעבוד עם אפליקציות בכל תחום, אך כשזה מגיע לחסכון בזמן, אנרגיות, כסף ושיחות טלפון מעיקות, יש כאן ערך מוסף שפונה להרבה אנשים. בסופו של דבר, הם מקבלים מוצר איכותי, במחיר הנכון, ועם מינימום התעסקות, וכך אפשר לקדם את העסק עם ישיבות טובות

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©