בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים
השכרת חדר ישיבות לפי שעה

בעולם העסקים של היום כל דקה חשובה. אנשים לא רוצים לבזבז זמן ולכן, גם כאשר מגיעים למקום מסוים, הכל חייב להיות מדויק וחסכוני. לכן, אפשר היום להזמין הרבה מקומות לפי שעה ובכך לחסוך בכסף ובזמן. עולם העסקים מלא בישיבות של פנים מול פנים ואפילו כאלו שדורשות נוכחות של הרבה גורמים מקצועיים, ולכן, יש לא מעט אופציות של השכרת חדרי ישיבות לפי שעה אצל כמה וכמה גופים. מכללת אורין שפלטר מעניקה את המענה האידיאלי בתחום הזה, שכן הכיתות שלה הן האיכותיות ביותר, הנגישות ביותר והטכנולוגיות ביותר. במכללה אף מאפשרים להזמין את הכיתות דרך אפליקציה ייעודית ששמה OSCLASS ובכך לחסוך עוד זמן בדרך ליעד הבא.

פגישות עם גורמים מקצועיים רלוונטיים או עם לקוחות הוא חשוב כיום לכל עסק – קטן או גדול ואפילו לאנשים עצמאים שרוצים לפתח את עצמם. עם זאת, לא לכל אחד יש משרד ענק עם חדר ישיבות מפנק, או חדר בו יהיה ניתן לקיים כנסים או סדנאות. לכן, בהרבה מקרים צריך לבצע מיקור חוץ ולראות היכן אפשר לקבל מקום אידיאלי לביצוע של אירוע שכזה. יש הרבה מאוד גורמים שרוצים לשכור כיתות כיום, על מנת להעביר ידע או לקיים מפגש כדי לקדם רעיון כלשהו, גם מקצועיים וגם אנשים פרטיים שמתפרסמים ברשתות החברתיות. עצם המפגש הוא קריטי, ולכן חשוב שיהיה מקום איכותי לבצע זאת. מרבית המקומות אשר משכירים חללים עושים זאת בצורה מינימלית ולא מכבדת, ויש לכך צורך עצום.

כיתת לימוד להשכרה בפתח תקווה

עקב הצורך הזה, חברת OSCLASS הקימה אפליקציה ייעודית בשיתוף פעולה עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר, שהיא המכללה המובילה בארץ בתחום הכלכלה. הקמפוס התל אביבי של המכללה מלא בכיתות ואודיטוריומים מכל הסוגים, אשר זמינים לקהל הרחב באמצעות אותה אפליקציה. כל הכיתות הן נקיות, מתוחזקות ומאובזרות, ויכולות לתת מענה לכל סוג של מפגש – החל מאדם פרטי שרוצה להעביר סדנה קטנה, ועד לגורמים עסקיים שרוצים לקיים כנס של כמה עשרות אנשים.

צורך זמני

בחלק מהמקרים, הצורך הוא רגעי, ואנשים רבים מחפשים חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה כדי לענות על הצורך הזה. גם במקרה הזה, הפתרון האידיאלי נמצא במכללה של אורין שפלטר בתל אביב, בשיתוף עם אפליקציית OSCLASS הייעודית. בכל כיתה של אורין שפלטר יש עמדת שתייה קרה וחמה ובעתיד אף יוקם במקום קיוסק אשר ימכור אוכל טרי וייתן מענה לצורך בסיסי של אנשים, שלמרבה ההפתעה, כלל לא קיים בכל מקום.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©