טופס יצירת קשר


השכרת חדרי ישיבות בחיפה

עבודה במשרד בדרך כלל מתחלקת לעבודה מול המחשב האישי, עבודה בשטח, עבודה בצוותים וכמובן ישיבות. שום דבר לא יכול להיעשות כל עוד כל הגורמים הרלוונטיים נפגשים, ולכן יומן הפגישות הוא בדרך כלל עמוס על מנת שיהיה אפשר לקדם פעולות. הישיבות נערכות בדרך כלל בחדרי ישיבות בתוך משרדים, אך לא בתוך כל משרד יש חדר ישיבות עם תנאים מתאימים. לרוב, מדובר בחדרים עם שולחן ארוך וכמה כיסאות, אך כדי לקבל את כל התנאים, לפעמים צריך לפנות לקבלת מיקור חוץ. ניתן לבעצ ישיבות אשר יש צורך במחשב לנוכחין באמצעות השכרת חדר מחשבים.

הרבה מאוד חברות מבצעות השכרת חדרי ישיבות בכל מיני מקומות, וזאת על מנת להרשים לקוחות וקולגות, לעזור מבחינה גאוגרפית ולקבל תנאים שלאו דווקא אפשר לקבל במשרדים סטנדרטיים. לא פשוט להשיג חדרי ישיבות איכותיים, בהם יש את כל המתקנים והתנאים שבאמצעותם אפשר לערוך ישיבה איכותית ואפקטיבית. הפתרון נמצא ממש מתחת לאף, כאשר לאחרונה הקימה חברת OSCLASS אפליקציה ייעודית בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר, דרכה אפשר לבצע השכרת חדרי ישיבות ואודיטוריומים בלחיצת כפתור. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש ונותנת גישה לחדרים איכותיים, מרשימים, מאובזרים וכאלו שמשיגים את המטרה בצורה מלאה. הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב הוא נגיש לבאים עם תחבורה ציבורית ושופעי חנייה לבאים עם רכבים. תוכלו למצוא במכללה שלנו גם מקומות לכנסים.

מאובזר לחלוטין

לאורין שפלטר יש חדרי ישיבות, כיתות ואודיטוריומים שיכולים לאכלס 30 עד 70 אנשים, והם כוללים מחשבים (בחלק מהחדרים), מקרנים, לוחות מחיקים וכמובן כסאות ושולחנות נוחים. בכל חדר מקבלים הלקוחות עמדת שתייה קרה וחמה, ובעתיד יקומו גם קיוסקים שימכרו מזון. את החדרים ניתן להשכיר לפי שעה או לטווח ארוך, והם מהווים פתרון אידיאלי עבור גורמים, מקצועיים או פרטיים, שרוצים מקום קבוע ונוח להעביר בו ישיבות.

 

 

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מקום לכנס / לכנסים
עסקי
השכרת חדר
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.