טופס יצירת קשר


השכרת אולם להרצאה מחיר

הרצאות בתחומים שונים הן מאוד פופולאריות היום, והן נערכות במגוון עצום של נושאים, בין אם בנושא ספורט, אוכל, טכנולוגיה, עיצוב ולמעשה, כל תחום בו יש ביקוש אצל הקהל. בעידן המודרני, עם הרשתות החברתיות והתוכן הרב שמציף את הרשת, הרבה מאוד אנשים מצליחים לבנות לעצמם שם ורוצים להעביר הרצאות לקהל הלקוחות שלהם. במקביל, יש גם הרבה מאוד עסקים וחברות שמעוניינות בחדרי הרצאות על מנת להעביר הרצאות מקצועיות ללקוחות ולעובדים שלהן. כדי לקיים הרצאה, צריך חדר מתאים, ויש מספר מקומות בהם אפשר לשכור חדרים מקצועיים.

מרחב למידה טכנולוגי חדשני

מעטים הם המשרדים וכמובן שלא לכל אדם פרטים יש חדר מתאים להעברת סדנה. הצורך בתחום של השכרת חדרים מתאימים הוא גדול, וקיים במיוחד בכל מקום בארץ. הבעיה הגדולה ביותר היא שהלוגיסטיקה סביב העניין היא מטריחה ומטרידה, והחדרים לא תמיד עומדים בסטנדרט מינימלי. לאור הצורך הזה, הפתרון שמציעה מכללת אורין שפלטר הוא אידיאלי. המכללה החלה להשכיר את החדרים והכיתות שלה לגורמים פרטיים ומסחריים ועושה זאת באמצעות אפליקציה ייעודית שהקימה בשיתוף עם חברת OSCLASS. האפליקציה היא נוחה מאוד לשימוש ונותנת לו”ז מלא לכל החדרים בקמפוס, כולל גודל ואבזור.

החדר האידיאלי

כל החדרים בקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר הם גדולים ויכולים להכיל בין 30 ל-70 אנשים, והם מאובזרים לחלוטין במקרנים, לוחות מחיקים ואפילו מחשבים בחלק מהחדרים. המחשבים הם רלוונטיים לסדנאות בנושאים טכנולוגיים והעוברים את הסדנה צריכים להתנסות בתוכן און ליין. בנוסף, בכל החדרים יש עמדת שתייה קרה וחמה ובעתיד אף יקום קיוסק במקום אשר ימכור מזון. כאשר מחפשים אחר השכרת אולם להרצאה מחיר ועלויות רואים שהתמחור של המכללה הוא הוגן, וזה מעבר לנוחות השימוש שבאפליקציה, אשר חוסכת את כל הנושא הלוגיסטי והופכת את התהליך לנעים הרבה יותר.

הכיתות שלנו

כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מרחבי למידה
חדשניים
כיתות לימוד
להשכרה
בפתח תקווה
מקום / אולם הרצאות
חדרי הרצאות
במרכז
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.