טופס יצירת קשר


  השכרת אודיטוריום

  התכנסויות גדולות של אנשים הן פופולאריות מאוד כיום, שכן הרבה מאוד חברות ואנשי מקצוע יודעים שהתכנסות גדולה של אנשים מאותו תחום תביא לפריחה מבחינה רעיונית ומקצועית. הבעיה היא שלא תמיד מוצאים את המקום האידיאלי, שגם מגיע עם כל האלמנטים הנדרשים למפגש בעידן המודרני. האפשרויות קיימות, אך לרוב הן אינן טובות ואיכותיות מספיק. הלקוחות מקבלים חללים ללא מחשבים, ללא מקרנים, וללא שום מקום בו אפשר לקבל שתייה או אוכל בהישג יד. הבעיה היא מאוד גדולה כאשר יש צורך בחדרים גדולים במיוחד, כמו אודיטוריומים.

  כיתת לימוד להשכרה בפתח תקווה

  השכרת אודיטוריום היא די מאתגרת, גם בתל אביב שאמורה להיות ערוכה לבקשות הללו והיא גם מבורכת בשטחי לימוד. עם זאת, יש לדעת שהפתרון נמצא ממש מתחת לאף, כאשר לאחרונה הקימה חברת OSCLASS אפליקציה ייעודית בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר, דרכה אפשר לבצע השכרת חדרי ישיבות ואודיטוריומים בלחיצת כפתור בלבד. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש ונותנת גישה לחדרים איכותיים, מרשימים, מאובזרים וכאלו שיכולים לאכלס הרבה מאוד אנשים. הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב הוא נגיש לבאים עם תחבורה ציבורית ושופעי חנייה לבאים עם רכב פרטי.

  כמות גדולה של אנשים

  למכללת אורין שפלטר יש חדרי ישיבות, כיתות ואודיטוריומים שיכולים לאכלס עד 70 אנשים, והם כוללים מחשבים (ברוב החדרים), מקרנים, לוחות מחיקים וכמובן כסאות ושולחנות נוחים. גם אם הכנס נעשה בעמידה, יש מספיק מקום להניח פריטים אישיים ולנהל שיחות בנוחות. בכל חדר מקבלים הלקוחות עמדת שתייה קרה וחמה, ובעתיד יקומו גם קיוסקים שימכרו מזון לרווחת הלקוחות. את החדרים ניתן להשכיר לפי שעה או לטווח ארוך, והם מהווים פתרון אידיאלי עבור גורמים מקצועיים או פרטיים. אודיטוריום טוב קשה מאוד למצוא, אך דרך OSCLASS זה הופך למשימה ברת השגה.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 6-סניף חיפה

  כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 2-סניף חיפה

  כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  קבוצות למידה
  הקלטת שיעורים
  מקום לכנס / לכנסים
  לפי שעה
  השכרת כיתות
  בתל אביב
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתה חכמה
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.