בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

השכרת אודיטוריום בתל אביב

ההתכנסות של אנשים באודיטוריומים מתחילה עוד בימי בית הספר, וממשיכה איתנו הלאה, גם לעולם העסקי. הצורך בהתכנסויות של אנשים מאותו עולם תוכן הוא גדול, שכן יש צורך ברכישת קשרים וידע, אשר עוזרים לשפר ולשדרג את העבודה. בעוד נהוג לחשוב שבאודיטוריום אפשר רק לשמוע הרצאות ולהיות פאסיביים, כיום אפשר גם לנהל שיחות, להחליף רשמים ובמקומות המתקדמים, בהם יש מחשב בכל עמדה, ניתן גם לעבוד. עם זאת, יש מעט מאוד מקומות איכותיים בארץ בכלל, ובתל אביב בפרט, שמשכירים אודיטוריומים ברמה גבוהה. ומכללת אורין שפלטר היא זו שבאה לתת את המענה המושלם.

בחיפוש אחר אודיטוריום בתל אביב מגלים כי יש הרבה מאוד מקומות שמבצעים השכרה של חדרים וחללים מתאימים, אך רק מקום אחד עושה זאת בצורה אידיאלית, עם חדרים מתוחזקים, מאובזרים, וכזה שמוריד את ההתעסקות הלוגיסטית לאפס בעזרת עזרים טכנולוגיים. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המקצועית המובילה בארץ בנושאי הכלכלה והפיננסים, ובקמפוס התל אביבי, שנמצא ברחוב יגאל אלון בתל אביב, שלה יש מספר חדרים להשכרה, במספר גדלים, בהם אפשר למצוא את כל מה שצריך, כולל הטכנולוגיה המתאימה מבחינת מחשוב, ציוד הקלטה, שירותים נלווים ועוד. בחדרים הניתנים להשכרה, אפשר למצוא גם אודיטוריום גדול שמאפשר עריכת כנס או התכנסות גדולה של כמה עשרות ואף מאות אנשים.

בלי סרבול

החדרים של אורין שפלטר מאובזרים בריהוט חדיש ומודרני, וכמובן כוללים אופציות טכנולוגיות מגוונות. במקום יש עמדות שתייה קרה וחמה, ובמקום אף יוקם קיוסק בעתיד. אחת הבעיות הגדולות בנושא של השכרת חדרים היא זו של סרבול הלוגיסטיקה והתאמת הציפיות, ועל הבעיה הזו יש לאורין שפלטר פתרון טכנולוגי מצוין בדמות שיתוף פעולה עם אפליקציית OSCLASS, שמאפשרת הזמנת חדרים אונליין.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©