טופס יצירת קשר


הקלטת שיעורים

לימודים אקדמיים הם קשים ומורכבים מאוד, ולרוב כוללים הרבה מאוד חומר רלוונטי, במיוחד במכללות שהן מקצועיות, או בקורסים שמוגדרים כקורסי מפתח. היכולת של אדם לזכור את כל החומר ולשחות בו היא קטנה מאוד, ולבטח אם הוא מפסיד שיעורים. הדרך היחידה לזכור את כל החומר, כולל את השאלות הרלוונטיות שנשאלו בשיעור על ידי התלמידים היא רק אם השיעור מוקלט. אף ספר או טקסט כתוב לא יכול להחליף הרצאה פרונטלית של המרצה ולכן, אנשים רבים מבינים כיום שהקלטה של שיעורים היא חיונית להצלחה.

הקלטת שיעורים

 

הקלטת שיעורים יכולה להיעשות באודיו או בווידאו על ידי התלמידים, שצריכים להתכונן לכך טכנולוגית, אך מדובר בתחום אותו מכללות ואוניברסיטאות רבות שואפות לפתח. מכללת אורין שפלטר היא אחת המכללות שמבינה את החשיבות של הקלטת שיעורים למען הסטודנטים ועושה זאת בכל אחת מכיתות הלימוד שלה. כך, תלמידים שלא יכלו להגיע לשיעור או מעדיפים ללמוד מהבית באופן כללי, יכולים להתעדכן ולקבל את כל מה שהסטודנטים שהיו בשיעור קיבלו. הרבה מאוד מהסטודנטים מהמכללות המקצועיות, ולא רק, עובדים כדי לממן את התואר, או פשוט פספסו שיעור עקב אירוע או מחלה. הקלטה של השיעור והעלאתו לאתר המכללה, כפי שעושים באורין שפלטר, זה ערך מוסף שצריך לדעת להעריך. כיתה חכמה מאובזרת בכל מה שצריך על מנת להעביר שיעור. אם חיפשתם מקום ליום עיון – מצאתם!

הקלטה נוחה

הכיתות של אורין שפלטר הן מאובזרות ומצוידות בצורה אבסולוטית. כך ניתן להקליט את השיעורים מכמה זוויות ולקבל אודיו ברמה גבוהה, על מנת שההקלטה תהיה איכותית. את כל המעטפת הזו של כיתות מאובזרות, המכללה מאפשרת כיום לשכור. יש הרבה מאוד אנשים פרטיים וגורמים עסקיים שצריכים לשכור כיתות למען הרצאות וסדנאות, והרבה מהם רוצים להקליט את השיעור כדי להשתמש בתוכן בצורה זו או אחרת, כולל ברשתות החברתיות. אורין שפלטר, בשיתוף עם אפליקציה של חברת OSCLASS לניהול הכיתות, מאפשרים לעשות זאת בצורה נוחה.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת משרד / משרדים
השכרת כיתות מחשבים
כיתות מחשבים
השכרת חדר ישיבות
מרחב למידה
השכרת חדר לסדנאות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.