טופס יצירת קשר


איפה להעביר סדנת כתיבה

כישרון כתיבה קיים רק אצל אנשים מעטים, אם כי כמו הרבה דברים אחרים, זה משהו שבהחלט אפשר לשפר ולשדרג. סדנאות כתיבה הן מאוד פופולאריות היום והן לרוב מועברות על ידי סופרים או על ידי עורכים ואנשים שעושים הגהה לספרים ותסריטים. יש הרבה מאוד אנשים יצירתיים שלא יודעים להעביר את המחשבות שלהם אל הדף ואחרים שיודעים לכתוב נהדר, אך לא יודעים לפתח את הצד היצירתי שלהם. כל אותם אנשים יכולים להיעזר בסדנאות כתיבה ולבסוף לצאת עם כלים לכתוב תסריטים, ספרים ושירים, בצורה חובבנית או מקצועית.

איפה להעביר סדנת צחוק

השאלה הגדולה מבחינת הרבה מרצים היא איפה להעביר סדנת כתיבה ואיך אפשר למצוא את המקום הנכון. ובכן, מרבית האנשים שמעבירים את הסדנאות הללו הם אנשים פרטיים, שצריכים בסך הכל חדר או כיתה על מנת שיהיה להם ולסטודנטים היכן לעבוד. יש לא מעט מקומות, בעיקר מוסדות אקדמיים, שמשכירים כיתות לגורמים פרטיים או עסקיים, אך המענה הוא בדרך כלל חלקי בלבד. מרבית הכיתות במוסדות אקדמיים הם ישנות ולא מאובזרות כמו שצריך, ולכן, החליטה מכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בארץ בנושאי כלכלה, להשכיר את הכיתות, האודיטוריומים וחדרי ההרצאות שלה לכל דורש, ובתוך כך, להציג מוצר משודרג.

ריהוט מודרני

כל הכיתות של מכללת אורין שפלטר מאובזרות ומרוהטות בצורה מודרנית. בחלק גדול מהכיתות יש מחשבים ובאופן כללי, האורחים מקבלים כל מה שהם צריכים, כולל עמדת שתייה קרה וחמה. כדי לשדרג את המענה ואת הטיפול הלוגיסטי, באורין שפלטר השיקו אפליקציה ייחודית בשיתוף עם חברת OSCLASS אשר עוזרת לבדוק את מצב הכיתות מבחינת זמינות, גודל ואבזור, והופך את תהליך ההזמנה להרבה יותר קל ונוח, ללא שיחות טלפון מיותרות, אי הבנות וטעויות בהזמנה או בציפיות לגבי החדר.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 104-סניף תל אביב

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
C++
השכרת כיתות
מקום טוב
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.