טופס יצירת קשר


אודיטוריום להשכרה

באמצעות כינוסים של אנשי מקצוע מאותו תחום, אפשר לקדם עניינים מקצועיים בכדי שיהפכו לרווחיים. עם זאת, לא תמיד יש לכך את התנאים הנכונה ואותם סדנאות וימי עיון זקוקים לחדרים גדולים ומאובזרים, שיתנו לאורחים את התנאים האידיאליים לקיים שיח פורה. לא לכל עסק או אדם פרטי יש חדרים גדולים שמספיקים לקיום התארגנויות בסדר גודל שכזה של אנשים ולכן, האופציה החיצונית היא הרבה יותר ריאלית. אנשים מחפשים אודיטוריום להשכרה ונתקלים במגוון לא קטן של אפשרויות, אם כי מרבית האופציות הן לא כל כך טובות.

חדר מחשבים תל אביב

יש הרבה מאוד אודיטוריומים להשכרה שהם לא איכותיים מספיק ולא נותנים את המענה הנכון. החדרים הם קטנים מדי, או יקרים מדי, ולא תמיד מתוחזקים או כוללים את הציוד הנכון. התוכן הוא כמובן חשוב, אך אין ספק שכל מה שמסביב להתכנסות צריך להיות מרשים על מנת למשוך את האורחים ולתת להם ערך מוסף. הפתרון מגיע מכיוונה של מכללת אורין שפלטר, שהחלה להשכיר לאחרונה את הכיתות, אולמות הכנסים והאודיטוריומים שלה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. המכללה, שהיא הגדולה בארץ בתחום הכלכלה, מעניקה מקום בו אפשר לקיים סדנאות והתכנסויות ברמה גבוהה.

לוגיסטיקה משופרת

האודיטוריומים של אורין שפלטר מאובזרים בריהוט חדיש, הם מתוחזקים בצורה יום יומית וכוללים גם מקרנים, לוחות מחיקים וחלקם כוללים אפילו מחשבים לכל עמדה. הקמפוס התל אביבי של המכללה הוא נגיש מבחינת הגעה וחנייה, וכדי להקל עוד יותר על הלקוח, הלוגיסטיקה של השכרת חדר היא פשוטה ועובדת עם אפליקציה של חברת OSCLASS. האפליקציה גם מראה את הזמינות של החדרים, את הגודל שלהם ומה הם כוללים כדי להקל על התהליך. ההתנהלות הזו מקלה מאוד על מזמיני החדרים, שיודעים מה הם מקבלים וכמה הם צריכים לשלם על זה. כעט עם האפליקצייה מאוד פשוט למצוא השכרת אודיטוריום לכל מטרה.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

כיתת לימוד 1-סניף חיפה

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מרחבי למידה
מאמרים
מקום / חלל להשכרה
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.