בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

אודיטוריום להשכרה

באמצעות כינוסים של אנשי מקצוע מאותו תחום, אפשר לקדם עניינים מקצועיים בכדי שיהפכו לרווחיים. עם זאת, לא תמיד יש לכך את התנאים הנכונה ואותם סדנאות וימי עיון זקוקים לחדרים גדולים ומאובזרים, שיתנו לאורחים את התנאים האידיאליים לקיים שיח פורה. לא לכל עסק או אדם פרטי יש חדרים גדולים שמספיקים לקיום התארגנויות בסדר גודל שכזה של אנשים ולכן, האופציה החיצונית היא הרבה יותר ריאלית. אנשים מחפשים אודיטוריום להשכרה ונתקלים במגוון לא קטן של אפשרויות, אם כי מרבית האופציות הן לא כל כך טובות.

חדר מחשבים תל אביב

יש הרבה מאוד אודיטוריומים להשכרה שהם לא איכותיים מספיק ולא נותנים את המענה הנכון. החדרים הם קטנים מדי, או יקרים מדי, ולא תמיד מתוחזקים או כוללים את הציוד הנכון. התוכן הוא כמובן חשוב, אך אין ספק שכל מה שמסביב להתכנסות צריך להיות מרשים על מנת למשוך את האורחים ולתת להם ערך מוסף. הפתרון מגיע מכיוונה של מכללת אורין שפלטר, שהחלה להשכיר לאחרונה את הכיתות, אולמות הכנסים והאודיטוריומים שלה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. המכללה, שהיא הגדולה בארץ בתחום הכלכלה, מעניקה מקום בו אפשר לקיים סדנאות והתכנסויות ברמה גבוהה.

לוגיסטיקה משופרת

האודיטוריומים של אורין שפלטר מאובזרים בריהוט חדיש, הם מתוחזקים בצורה יום יומית וכוללים גם מקרנים, לוחות מחיקים וחלקם כוללים אפילו מחשבים לכל עמדה. הקמפוס התל אביבי של המכללה הוא נגיש מבחינת הגעה וחנייה, וכדי להקל עוד יותר על הלקוח, הלוגיסטיקה של השכרת חדר היא פשוטה ועובדת עם אפליקציה של חברת OSCLASS. האפליקציה גם מראה את הזמינות של החדרים, את הגודל שלהם ומה הם כוללים כדי להקל על התהליך. ההתנהלות הזו מקלה מאוד על מזמיני החדרים, שיודעים מה הם מקבלים וכמה הם צריכים לשלם על זה. כעט עם האפליקצייה מאוד פשוט למצוא השכרת אודיטוריום לכל מטרה.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©