בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

מרחבי למידה לסטודנטים- עד 42 מ"ר

הקושי שקיים אצל סטודנטים בישראל מוכר לכל מי שלמד באקדמיה. יש קושי כלכלי ומעבר לכך, גם קושי ללמוד כמויות גדולות של חומר בצורה אידיאלית. לרוב, הסטודנטים צריכים גם לעבוד ואז לחזור לדירות עם שותפים שלא תמיד נוחות ללמידה. לעיתים, עדיף לבצע הוצאה קטנה על מנת לקבל את הפלטפורמה הנוחה ביותר ללמידה, לבטח אם זה נעשה עם עוד תלמידים. במכללת אורין שפלטר, שיושבת ברחוב יגאל אלון בתל אביב, מציעים מרחבי למידה לסטודנטים – עד 42 מ"ר אשר יכולים להעניק לקליינטורה הזו את מה שהיא צריכה. החדרים נקיים, מתוחזקים וכוללים את כל הציוד הטכנולוגי הרלוונטי שיעזור ללמוד בהווה ובעתיד. כך, אפשר למקסם את שעות הלימוד, לייעל אותם ואז לפנות זמן לדברים חשובים לא פחות – כמו בילויים, עבודה ותחביבים.

פרטי החדר

גודל הכיתה עד סוג כיתה צורת סידור הכיתה עמדות שתייה קרה עמדת שתיה חמה מקרן מחשב למרצה רמקולים (אופציונלי)
42 רגילה שורות במסדרון במסדרון V V V

 

לוח מחיק מזגן צילום וידיאו של השיעור כיבוד* שירותי הדפסה נגישות לנכים חניה באיזור* קירבה לרכבת
V V בתוספת תשלום בתוספת תשלום בתוספת תשלום V V V

 

הקושי שחווים סטודנטים הוא גדול ומגיע מהרבה מאוד כיוונים. יש את הקושי שבניהול הזמן, הקושי הכלכלי וכמובן הלחץ להצליח בלימודים ולהוציא ציונים טובים. בנוסף, יש גם קושי לעיתים שנובע מחוסר מקום איכותי ללמוד. הרבה מאוד מהסטודנטים גרים עם ההורים או בדירות צפופות, וצריכים לעיתים מקום טוב ונוח ללמוד בו. חלק מהסטודנטים אוהבים ללמוד לבד, אך חלק אוהבים ללמוד דווקא בקבוצות גדולות על מנת לקבל את דעתם של כמה שיותר אנשים. כאשר רוצים להיפגש עם הרבה אנשים לקבוצת למידה, צריך כיתה גדולה או אודיטוריום, ולא תמיד הגישה לכיתות הלימוד הוא קיים במכללות ובאוניברסיטאות. ניתן לבצע השכרת כיתות מחשבים, השכרת חדרי הרצאות ועוד על מנת שלסטודנטים יהיה יותר קל ללמוד.

החיפוש אחר כיתות לימוד אידיאליות הוא לא פשוט, אם כי כעת הגיע הפתרון המיוחל עבור הרבה מאוד אנשים. חברת OSCLASS החלה לאחרונה לעבוד בשיתוף פעולה עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. OSCLASS הקימה אפליקציה ייעודית שמציעה מרחבי למידה לסטודנטים בתוך הכיתות והאודיטוריומים של אורין שפלטר. האפליקציה היא מאוד ידידותית ונותנת גישה לכיתות המאובזרות שבתוך הקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר. הקמפוס, אגב, הוא נגיש מאוד למגיעים בתחבורה ציבורית ויש בהו הרבה מאוד חנייה לבאים עם רכב. האפליקציה מאפשרת לראות איזה כיתות פנויות, מה הן כוללות, ובאיזה שעות אפשר להשתמש בהן.

ציוד מקיף

הכיתות והאודיטוריומים של אורין שפלטר יכולות להכיל בין 30 ל-70 אנשים במקביל, ויכולות להגיע עם מחשב לכל עמדה, לוח מחיק, מקרן, שולחנות גדולים ולמעשה, כל מה שסטודנט צריך כדי ללמוד בצורה נוחה. בכל כיתה יש עמדה עם שתייה קרה וחמה ובעתיד אף מתוכנן להקים קיוסקים בכל מתחם. סטודנטים לא צריכים לחפש יותר היכן ללמוד ולנסות לאתר את כל הציוד הרלוונטי, כאשר יש אפליקציה ייעודית ונוחה בה אפשר להשתמש בכל עת.

 

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
אני מאשר/ת קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני

כיתות להשכרה
כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©