בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

מקומות לכנסים – עד 61 מ"ר

פרטי החדר

גודל הכיתה עד סוג כיתה צורת סידור הכיתה עמדות שתייה קרה עמדת שתיה חמה מקרן מחשב למרצה רמקולים (אופציונלי)
61 רגילה שורות במסדרון במסדרון V V V

 

לוח מחיק מזגן צילום וידיאו של השיעור כיבוד* שירותי הדפסה נגישות לנכים חניה באיזור* קירבה לרכבת
V V בתוספת תשלום בתוספת תשלום בתוספת תשלום V V V

 

העולם העסקי הוא מורכב וכולל הרבה מאוד אלמנטים שמובילים להצלחה. יש צורך באינטראקציה עם הרבה גורמים, הצטיינות בתוכן ויכולות לעבוד תוך כדי תנועה. לכן, הרבה מאוד עסקים עורכים כנסים והרצאות על מנת לשפר את הידע של העובדים ואת הקשר עם הלקוחות והקולגות. כנסים הם מאוד אפקטיביים, כי הם מכנסים אנשים מאותו עולם תוכן למספר שעות מנוקזות של תוכן שרלוונטי אליהם מבלי הסחות דעת. הבעיה הגדולה היא, מבחינת מרבית העסקים, היא מקום טוב לבצע בו כנסים, כי כאמור, כמעט לאף עסק אין אולם מספיק גדול כדי לארח כמה עשרות אנשים במקביל. ניתן גם לבצע השכרת חדרי ישיבות אם הכנס הוא קטן.

הרבה מאוד חברות שרוצות לארח כנסים עושות זאת בבתי מלון או במקומות שמצריכים הוצאה של הרבה מאוד כסף. אירוח של כנס הוא מורכב כי יש לשלב בין הרבה אלמנטים – תוכן, אופציות טכניות, אוכל, שתייה, ומקום ישיבה נוח. לא בכל מקום מספקים את כל התנאים הללו במקביל, ולכן, לאחרונה החליטו חברת OSCLASS והמכללה המקצועית של אורין שפלטר להקים אפליקציה ייעודית שתאפשר שימוש באודיטוריומים של אורין למטרת כנסים. כאשר מחפשים מקומות לכנסים לא תמיד מגיעים למקום המתאים, אך עם האפליקציה הייעודית ניתן לראות שיש הרבה מאוד סוגים של כיתות ואודיטוריומים בקמפוסים של אורין שפלטר שיכולים להתאים לכל מטרה.

נוח לשימוש

כל הכיתות של אורין שפלטר מאובזרות מא' ועד ת', כולל מחשבים, מקרנים, לוחות מחיקים וכל מה שצריך כדי לקיים כנס אפקטיבי. בכל כיתה יש עמדת שתייה חמה וקרה, ובעתיד מתוכננים לקום בקמפוסים גם קיוסקים שיעניקו שירותים נוספים. האפליקציה היא נוחה מאוד לשימוש והיא הופכת את הלוגיסטיקה שבמציאת מקום לכנס לכמעט ולא קיימת, שכל כל המתקנים מגיעים ביחד עם ההזמנה. כך, צריך לדאוג רק שהתוכן יהיה איכותי.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
אני מאשר/ת קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני

כיתות להשכרה
כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©