בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

השכרת כיתות מחשבים – עד 28 מ"ר

פרטי החדר

גודל הכיתה עד סוג כיתה צורת סידור הכיתה עמדות שתייה קרה עמדת שתיה חמה מקרן מחשב למרצה רמקולים (אופציונלי)
28 מחשבים עמדה לכל תלמיד במסדרון במסדרון V V V

 

לוח מחיק מזגן צילום וידיאו של השיעור כיבוד* שירותי הדפסה נגישות לנכים חניה באיזור* קירבה לרכבת
V V בתוספת תשלום בתוספת תשלום בתוספת תשלום V V V

 

היכולת לייצר תוכן קיימת אצל כל אחד מאיתנו, והרבה אנשים אשר מתפרסמים ברשתות החברתיות, מצליחים למנף את ההצלחה גם להרצאות ושיעורים אישיים. אנשים מצליחים לסקרן בכל מיני תחומים – עיצוב, ספורט, ביגוד, מוזיקה, ושיווק וחלקם רוצים להביא את ההצלחה הזו לידי רווח. המון אנשים שמצליחים בתחומים דיגיטליים רוצים להעביר הרצאות לקהל המעריצים שלהם, אך לא תמיד יודעים איך לעשות זאת. כיום, ניתן להשכיר מקומות מתאימים לכל סוג של תוכן ולקבל פלטפורמה להרצאה או לשיעור.

השכרת כיתות מחשבים היא פופולארית מאוד עבור אנשים שמצליחים בנושאים של שיווק במדיה חברתית, מסחר און ליין, ייעוץ שוק השקעות והרבה מאוד נושאים שמצריכים מאנשים להיות מול מחשב. כאשר משכירים כיתה עם מחשב מקבלים למעשה את האפשרות לבצע שיעור מעשי במקום תיאורטי. למעשה, בלי מחשבים, בשיעור כמו מסחר בחנויות אלקטרוניות אין כל ערך, כי הכל נעשה און ליין, מול החנות. המחשבים למעשה נותנים למשתתפים את האפשרות לבצע את הוראות המרצה ואף לבצע פעולות משלהם על מנת להתנסות און ליין, וכאן מתקבל הערך המוסף.

בקלות ובנוחות

השלב הבא של השכרת כיתות ואודיטוריומים נמצא כבר כאן, עם אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מכללת אורין שפלטר במטרה להעניק לגופים שונים ואנשים פרטיים להשכיר את הכיתות והאודיטוריומים של אורין בצורה נוחה. בכיתות נכנסים בין 30 ל-60 והן מגיעות מאובזרות לחלוטין עם מחשבים, מקרן, לוח, מזגן ועוד. בנוסף, בכיתות יש עמדות שתייה קרה וחמה, ובעתיד גם מתוכנן קיוסק באזור. הקמפוס של אורין שפלטר הוא מאוד נגיש, גם מבחינת המגיעים בתחבורה ציבורי וגם למגיעים עם רכב. כעת, כאשר יש אפליקציה ייעודית, כל אחד יכול להגיע ולהשכיר כיתה מבלי צורך להתעסק עם לוגיסטיקה מעצבנת.

 

 

 

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
אני מאשר/ת קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני

כיתות להשכרה
כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©