בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

השכרת חדרי ישיבות – עד 59 מ"ר

האופי של חדרי ישיבות הוא תמיד מאוד חמור סבר וכזה שאמור לדרבן אנשים לקיים דיון פורה. על מנת שישיגו את מטרת העל שלהם, חדרי ישיבות צריכים להיות בגודל הנכון ולאכלס מספר יחסית מועט של אנשים, שכן לא מדובר בכנס או בהרצאה גדולה. כדי שישיבה תעבור בצורה מסודרת, היא צריכה לכלול רק את הגופים הרלוונטיים, ולכן, החדרים הללו קטנים יחסית. לא לכל משרד או גוף יש את החדרים המתאימים, ולכן, לעיתים יש צורך לבצע השכרת חדרי ישיבות – עד 59 מ"ר פחות או יותר על מנת לתת ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך. במכללת אורין שפלטר משכירים בדיוק חדרים בגודל הזה לכל סוג של לקוח, ונותנים לו את הערך המוסף עם טכנולוגיה מתאימה וחדרים מאובזרים.

פרטי החדר

גודל הכיתה עד סוג כיתה צורת סידור הכיתה עמדות שתייה קרה עמדת שתיה חמה מקרן מחשב למרצה רמקולים (אופציונלי)
59 רגילה שורות במסדרון במסדרון V V V

 

לוח מחיק מזגן צילום וידיאו של השיעור כיבוד* שירותי הדפסה נגישות לנכים חניה באיזור* קירבה לרכבת
V V בתוספת תשלום בתוספת תשלום בתוספת תשלום V V V

 

עבודה במשרד בדרך כלל מתחלקת לעבודה מול המחשב האישי, עבודה בשטח, עבודה בצוותים וכמובן ישיבות. שום דבר לא יכול להיעשות כל עוד כל הגורמים הרלוונטיים נפגשים, ולכן יומן הפגישות הוא בדרך כלל עמוס על מנת שיהיה אפשר לקדם פעולות. הישיבות נערכות בדרך כלל בחדרי ישיבות בתוך משרדים, אך לא בתוך כל משרד יש חדר ישיבות עם תנאים מתאימים. לרוב, מדובר בחדרים עם שולחן ארוך וכמה כיסאות, אך כדי לקבל את כל התנאים, לפעמים צריך לפנות לקבלת מיקור חוץ. ניתן לבעצ ישיבות אשר יש צורך במחשב לנוכחין באמצעות השכרת חדר מחשבים.

הרבה מאוד חברות מבצעות השכרת חדרי ישיבות בכל מיני מקומות, וזאת על מנת להרשים לקוחות וקולגות, לעזור מבחינה גאוגרפית ולקבל תנאים שלאו דווקא אפשר לקבל במשרדים סטנדרטיים. לא פשוט להשיג חדרי ישיבות איכותיים, בהם יש את כל המתקנים והתנאים שבאמצעותם אפשר לערוך ישיבה איכותית ואפקטיבית. הפתרון נמצא ממש מתחת לאף, כאשר לאחרונה הקימה חברת OSCLASS אפליקציה ייעודית בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר, דרכה אפשר לבצע השכרת חדרי ישיבות ואודיטוריומים בלחיצת כפתור. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש ונותנת גישה לחדרים איכותיים, מרשימים, מאובזרים וכאלו שמשיגים את המטרה בצורה מלאה. הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב הוא נגיש לבאים עם תחבורה ציבורית ושופעי חנייה לבאים עם רכבים. תוכלו למצוא במכללה שלנו גם מקומות לכנסים.

מאובזר לחלוטין

לאורין שפלטר יש חדרי ישיבות, כיתות ואודיטוריומים שיכולים לאכלס 30 עד 70 אנשים, והם כוללים מחשבים (בחלק מהחדרים), מקרנים, לוחות מחיקים וכמובן כסאות ושולחנות נוחים. בכל חדר מקבלים הלקוחות עמדת שתייה קרה וחמה, ובעתיד יקומו גם קיוסקים שימכרו מזון. את החדרים ניתן להשכיר לפי שעה או לטווח ארוך, והם מהווים פתרון אידיאלי עבור גורמים, מקצועיים או פרטיים, שרוצים מקום קבוע ונוח להעביר בו ישיבות.

 

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
אני מאשר/ת קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני

כיתות להשכרה
כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©