בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

השכרת חדרי וובינר – עד 28 מ"ר

האינטרנט מעניק לנו הרבה מאוד כלים בתור עסק או בתור אדם פרטי, להגיע לאנשים אחרים ולתת להם ערך מוסף. אחת הדרכים הללו היא וובינר. וובינר הוא למעשה שיחה פתוחה ברשת, בו אדם מדבר ועונה על שאלות שמגיעות מהקהל. זה נוח, זה זול וזה מאוד אפקטיבי, אך לעיתים אין את המקום האידיאלי לעשות זאת. וובינר צריך להיות מושקע על מנת להיות אפקטיבי, והדבר הנכון לעשות הוא לשכור חדר מתאים, להביא ציוד טוב ולשדר. מכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחום הכלכלה, מציעה השכרת חדרי וובינר – עד 28 מ"ר לכל דורש. הגודל של החדר הוא אידיאלי מבחינת מקום לציוד, וכך אפשר לשדר ברמה גבוהה ולתת ללקוחות את מה שהם רוצים וצריכים.

פרטי החדר

גודל הכיתה עד סוג כיתה צורת סידור הכיתה עמדות שתייה קרה עמדת שתיה חמה מקרן מחשב למרצה רמקולים (אופציונלי)
28 מחשבים עמדה לכל תלמיד במסדרון במסדרון V V V

 

לוח מחיק מזגן צילום וידיאו של השיעור כיבוד* שירותי הדפסה נגישות לנכים חניה באיזור* קירבה לרכבת
V V בתוספת תשלום בתוספת תשלום בתוספת תשלום V V V

 

דרכי השיווק ויצירת הקשר עם קהל הלקוחות הלכו צעד קדימה בשנים האחרונות. הרשתות החברתיות מהוות כלי חשוב עבור כל עסק, וכאשר רוצים לקיים אינטראקציה עם קהל עוקבים, וובינר הוא כלי זול, קל ואפקטיבי מאוד. וובינר הוא למעשה שידור וידאו ברשת החברתית, המאפשר לצופים להגיב ולשאול שאלות, אך כל וובינר עשוי אחרת, כאשר יש טובים ואיכותיים ואחרים שהם באיכות נמוכה. וובינר נמדד על פי היכולות הטכניות, הרקע, יכולת הדיבור והטכנולוגיה של הפורמט, ולכן, חשוב מאוד להשקיע בכל פרמטר על מנת להרשים את קהל העוקבים ולהצליח להשיג לייקים ושיתופים בחשבונות הללו. אם אתם רוצים לבצע קורס ממוחשב אתם יכולים להשתמש בשירותי השכרת חדרי מחשבים שלנו.

לא כל משרד או חדר מתאים לביצוע וובינר, ולעיתים צריך לחפש מקומות ייעודיים לביצוע השידור, גם במשרדים אחרים. המטרה היא להצטלם טוב, לשבת במקום שמכבד את כולם, ולהצליח להעביר שידור באינטראקציה נוחה עם הצופים. כיום יש חדרים ייעודיים לביצוע וובינר, כאשר הבולטים שבהם נמצאים בקמפוסים של המכללה המקצועית של אורין שפלטר. באורין החליטו להשכיר את החדרים הייעודיים ללקוחות וכדי לשדרג את התהליך, השיקו אפליקציה ייעודית עם חברת OSCLASS, אשר מסייעת בביצוע השכרת חדרי וובינר ללקוחות פרטיים ולעסקים. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש והיא מפנה את הלקוחות לקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב.

קו ישיר בין הלקוחות

כל החדרים של אורין שפלטר מאובזרים מא' ועד ת', כולל מקרנים, מחשבים, לוחות מחיקים ואפילו עמדת שתייה קרה וחמה. בעתיד, יוקמו במתחם גם קיוסקים לרשות הלקוחות. ביצוע וובינר איכותי הוא חשוב מאוד לעסק בכל קנה מידה, והוא מהווה קו ישיר בין הלקוחות והקולגות לבין מקבלי ההחלטות. לכל לקוח יש שאלות עליהן הוא רוצה לקבל תשובה, ו-וובינר, עקב העובדה שהוא ציבורי, מבטיח תשובה כנה ועניינית לכל סוג של שאלה שעלולה לצוץ. מכללת אורין שפלטר מאפשרת גם השכרת מקום ליום עיון.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
אני מאשר/ת קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני

כיתות להשכרה
כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©