בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

השכרת חדרי הרצאות – עד 77 מ"ר

פרטי החדר

גודל הכיתה עד סוג כיתה צורת סידור הכיתה עמדות שתייה קרה עמדת שתיה חמה מקרן מחשב למרצה רמקולים (אופציונלי)
77 רגילה שורות במסדרון במסדרון V V V

 

לוח מחיק מזגן צילום וידיאו של השיעור כיבוד* שירותי הדפסה נגישות לנכים חניה באיזור* קירבה לרכבת
V V בתוספת תשלום בתוספת תשלום בתוספת תשלום V V V

 

משרדים רבים הוקמו בשנים האחרונות בישראל, אך הם מעטים לעומת החברות הרבות שקמו. הרבה מאוד אנשים מחליטים להרים עסק עצמאי, ומחליטים להיכנס למשרדים שהם קטנים וכאלו שהם לא מאובזרים בצורה מלאה. לרוב, לאותם עסקים קטנים אין צורך במשרדים גדולים עם כל המתקנים, אך בסופו של דבר, כאשר רוצים לערוך ישיבות גדולות, הרצאות או סמינרים, צריך את הפלטפורמה לעשות זאת. אנשים רבים, הן מגופים קטנים יותר והן אנשים פרטיים, רוצים לשכור לעיתים כיתות וחדרי הרצאות באופן חד פעמי ולרוב הלוגיסטיקה היא מתישה. במכללת אורין שפלטר תמצאו השכרת כיתות שיכולות לשמש אתכם להרצאות. בנוסף, תוכלו למצוא גם חדרי סדנאות להשכרה.

אנשים לא יודעים היכן לשכור את הכיתות האלה ומה מקבלים בתמורה. לרוב מנסים לפנות לגופים אקדמיים גדולים ולנסות לקבל חדר, אך המענה הוא קטן עד לא קיים. כיום, אפשר לעשות זאת בצורה נוחה יותר, עם אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. החברה הקימה אפליקציה ייעודית שמחברת בין אותן חברות קטנות ואנשים פרטיים שזקוקים לכיתה או אודיטוריום באופן חד פעמי. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש והחדרים מגיעים מאובזרים לחלוטין עם מחשבים (אם יש צורך בכך), כיסאות נוחים, לוח מחיק, מקרן ואפילו פינה עם שתייה חמה וקרה. האודיטוריום של אורין שפלטר יכול להכיל 60 אנשים, כאשר הכיתות הקטנות ביותר מאכלסות כ-30 אנשים.

התעסקות מינימלית

גופים רבים מחפשים אחר השכרת חדרי הרצאות שיהיו נוחים מבחינת גישה. הקמפוס של אורין שפלטר ממוקם בתל אביב, ויש לו גישה נוחה הן מבחינת התחבורה הציבורית והן מבחינת חנייה. ההתעסקות הלוגיסטית עם ההזמנה של החדרים והכיתות יורד ל-0 וניתן אף להשכיר את השטח לטווח ארוך. הרצאות והשתלמויות הן מאוד פופולאריות היום, ולכן חשוב שיהיה מקום מסודר שנותן את הפלטפורמה המתאימה והנוחה ללקוחות.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!
אני מאשר/ת קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני

כיתות להשכרה
כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©